znak akredytacji PCA nr AB 1043

Kontakt

Usługi dot. Ochrony Powietrza Andrzej Jamiołkowski
Słupy 35
10-381 Olsztyn

tel. 89 513 53 03
kom. 602 822 969

NIP: 739-104-09-34


 Dojazd:

Współrzędne GPS: 53°50′30,6″N 20°31′49,0″E

Mapka w targeo.pl   Mapka w Google Maps

Opis dojazdu:

Z Olsztyna – wyjazd od wiaduktu przy placu Bema ulicą Limanowskiego, przy kościele Św Józefa skręcić w prawo (drogowskaz: „Tuławki”) i dalej prosto, ok. 7 km. Na granicy miasta Olsztyna, w m. Wadąg jest już drogowskaz „Słupy – 3 km”. Na wjeździe do wsi Słupy – zjechać z szosy w lewo, na plac przed lokalnym, współczesnym kościółkiem i zostawiając kościół po prawej stronie zjeżdżać powoli w dół, następnie skręcić w lewo w III uliczkę w lewo, przedostatni dom po lewej stronie, biały tynk, czerwony dach.
Wyjeżdżając z Olsztyna przez wiadukt w ciągu ulicy 1-go Maja przejechać po zjechaniu z wiaduktu ok. 400 m, następnie – przy restauracji „Kolorowa” (drogowskaz: „Tuławki”) skręcić w prawo w skos w ulicę Jagiellońską (ulica prowadzi pod górę), dojechać do skrzyżowania z ulicą Sybiraków (po lewej kościół Św. Józefa) i dalej jechać prosto ok. 7 km. Dalej jak w opisie powyżej.
Jadąc z wschodniej części województwa – zjechać z drogi krajowej nr 16 w miasteczku Barczewo, przejechać miasteczko w kierunku na wieś Barczewko i dalej ok 2 km i dojeżdża się do nieoznaczonego kompletnie skrzyżowania. Na tym skrzyżowaniu skręcić w lewo i po około 1.5 km jest wieś Słupy. Przejechać przez wieś, przy kościółku zjechać z szosy w prawo (prawie o 180 stopni) i zjeżdżać powoli w dół (uliczka opada), skręcić w 3 uliczkę w lewo, przedostatni dom po lewej stronie.
Uwaga – dojazd od Barczewa, przez Barczewko – może dostarczyć, zwłaszcza zimą – mocnych wrażeń. Ale oszczędzamy kilkanaście kilometrów i nie przepychamy się przez Olsztyn.

 
Wyślij wiadomość

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Pytanie antyspamowe: ile palców ma przeciętny przedstawiciel gatunku Homo sapiens? Wpisz liczbę.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.OK